Kalo tek përmbajtja

TodoDLS – Komuniteti juaj i preferuar i Dream League Soccer

Mire se erdhet ne TodoDLS! Faqja thelbësore për çdo lojtar të Dream League Soccer (DLS). Gjithashtu, pavarësisht nga versioni juaj DLS e preferuara: 2020, 2019... Këtu do të gjeni mënyra për të marrë monedha falas, udhëzues për të përmirësuar lojën tuaj, uniforma dhe... shumë më tepër! Më poshtë keni më të rëndësishmet, por vazhdoni të lexoni, sepse pas kësaj ka shumë guida shumë interesante nëse dëshironi! fitoni të gjitha ndeshjet tuaja!

Uniformat DLS

Kemi shumë uniforma të plota, me kompletet e tyre në shtëpi dhe jashtë, si dhe logot dhe mburojat. Ju mund të shihni disa më poshtë. klikoni këtu për të parë të gjitha uniformat që kemi në dispozicion.

Çfarë është Dream League Soccer?

Nëse një mik ju ka ftuar në këtë faqe dhe ju nuk e dini shumë mirë se për çfarë bëhet fjalë për Dream League Soccer, ne do të përpiqemi t'ju shpjegojmë shumë shpejt.

Dream League Soccer është një sagë e lojërave video për telefonat celularë (Android, iPhone dhe madje edhe Windows Phone) e zhvilluar nga një studio angleze, me qendër në Oksford (Angli), e njohur si Lojërat e para me prekje. Versioni i fundit i sagës është DLS 2020, i cili vjen me ndryshime të shumta në stilin e lojës dhe mënyrën e përparimit në të.

DLS 2020
DLS 2020 është versioni i fundit i sagës

Kjo lojë ka arritur më shumë se 10 milionë shkarkime në dyqanin e lojërave. Google Luaj dhe futbollistë të famshëm si Gareth Bale, të skuadrës spanjolle të futbollit Real Madrid dhe Luis Suarez, i FC Barcelona.

Nga versioni DLS 2016, loja prezantoi Licenca FIF Pro të jetë në gjendje të luajë me lojtarë të vërtetë futbolli dhe një modalitet me shumë lojtarë për t'u përballur me tifozë të tjerë të futbollit.

Nëse ju pëlqen kjo faqe dhe dëshironi të jeni të përditësuar me të rejat më të fundit, mund të na ndiqni në Facebook ose Twitter. Dhe nëse keni dyshime ose pyetje, mund të përdorni formularin e kontaktit lart djathtas ose të shkoni te seksioni i komenteve në cilindo prej artikujve tanë. Faleminderit shumë për vizitën TodoDLS!